Productomschrijving
Deze ketting heeft een bijzondere ruit van 3D bolletjes die dwars tussen de ketting in hangt. Hierdoor krijgt de ketting een speelse, horizontale vorm die net even anders is dan een klassieke hanger. De 3D bolletjes zorgen voor extra textuur en karakter. Er is ook een bijpassende oorbel, zodat je deze stijl mooi kunt doortrekken in je look.
Lengte ketting: 40-45cm
Afmeting ruit: 9mm x 13mm
Onze sieraden zijn:
- gemaakt van premium stainless steel
- Onze sieraden zijn hypoallergeen
- De gouden sieraden hebben een speciale bewerking waardoor deze 5-8 keer beter blijft zitten dan gold plated
- Alle items worden ontworpen door onze designer Merlynn. Ben je benieuwd naar ons atelier + winkel? Kom dan langs in de MADAM the label winkel in Deventer, Kleine Overstraat 13
Sieraden combineren
Ben je benieuwd hoe je dit sieraad combineert met een andere favorite? Stuur ons vrijblijvend een bericht via Instagram en wij filmen het voor je!
Andere varianten
Recente artikelen

MADAM the label
Ketting ruit 3d bolletjes horizontaal goud
€29,99

MADAM the label
Ketting black beauty 3d dots goud
€29,99

MADAM the label
Ketting twisted ring heart tijgeroog goud
€29,99





